Anasayfaya gitmek için tıklayınız
 
 Güncel Haberler  


 

SE PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE SATICILIĞI A.Ş.

 

 

Se Petrol 1973 yılından bu yana petrol ürünleri toptan satışı ve nakliyesi alanında hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen petrol dağıtım şirketlerinin Türkiye genelinde yaklaşık 500 istasyon ve müşterisine, ADR ve SEÇ-G (Sağlık Emniyet Çevre Güvenlik) standartlarına uygun olarak petrol ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Araçlarımızın tümü Uluslararası Standartlara uygun, emniyet ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Uluslararası kriterlere göre seçilen akaryakıt sürücülerine işbaşı öncesi gerekli eğitimler verilmekte ve bu eğitimler belirli aralıklarla yenilenmektedir.

Hizmet standartlarında da ADR kuralları baz alınarak müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. SE PETROL A.Ş. 1973 yılında İstanbul merkezli, Körfez şubeli olarak faaliyetine başlamıştır.

Akaryakıt ürünleri satış ve nakliye konusunda 50 yıllık geçmişi bulunan şirketimiz sektörün önde gelen uluslararası dağıtım firmaları ile işbirliği içerisinde faaliyet göstermektedir.Her türlü akaryakıt ürünü, Fuel Oil, madeni yağ, LPG, LNG, kimyevi madde, amonyak v.b. ürünlerin taşımasını yapmaktayız. Kalite Sistemi, ISO9001:2000 Standartı esas alınarak oluşturulmuştur.

SE Petrol 50 yıllık deneyimi süresince müşterilerinin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.