Anasayfaya gitmek için tıklayınız
 
 Güncel Haberler  


 

 

  Eğitimler ve Sağlık
Se Petrol bünyesinde bulunan sürücüler, tehlikeli maddelerin sadece bir noktadan başka bir noktaya taşıma işinin ötesinde, dolum-boşaltım-acil durum v.b kuralları bilmeleri ve tam uygulamaları gerektiğinden, firmamız sürücü seçiminde oldukça titiz davranmakta ve uluslararası standartlara göre sürücü seçimi yapmaktadır.
Belirli uluslararası kriterlere göre seçilen akaryakıt sürücülerine işbaşı öncesi gerekli eğitimler verilmekte ve bu eğitimler belirli aralıklarla tekrarlanmaktadır. Se Petrol bünyesinde çalışan tüm sürücüler periyodik olarak sağlık kontrolünden geçmektedirler.

Sürücü eğitimleri
Sürücü iş başlangıcı ve devam eden süreçte;
ADR
Psikoteknik,
Defansif Sürüş testi,
One to one sürüş eğitimi,
SEÇ-G,
Ürün Bilgisi,
Dolum Boşaltım,
İlkyardım,
Yangın,
Yorgunluk ve uykusuzluk,
Rollover & Antiskid eğitimleri,
Emniyetli sürüş,
eğitimlerini almaları gerekmektedir.

İlk yardım, yangın, acil durum tatbikatlarının belirli aralıklarla sürücülere verilmesi sağlanmaktadır.

Yangın Eğitimleri


Çalışanları yangınla ilgili temel bilgilerle donatarak görevli oldukları yerlerde yangın çıkmasını önleyici davranışlar içinde bulunmalarını, alınmış önlemlerin kontrolünün yapılması ve yangın çıktığında yapılacak işleri kurallara göre uygulamalarını sağlamak yangın eğitiminin temel amacıdır.


Bu sayede Yangın Güvenliği konusunda düşünceleri gelişecek ve meydana gelecek yangınlarda bilinçli bir şekilde can ve mal kaybının en az olması yönünde davranılmasını sağlamak olacaktır.